KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14545529
nr 1454 5529
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Midsommar. Signerad. Olja på duk, 90x65, yttermått inklusive ram: 113x87 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:34:33
14/3 17:07:34